Chcete uvést na trh výrobek a nejste si jistí, že máte všechny dokumenty? Dovážíte do EU výrobky a potřebujete k nim vypracovat dokumentaci a prohlášení o shodě? Případně máte zájem pouze zkontrolovat, že Vaše dokumentace je kompletní? Pak jste tu správně. 

 

obrázek_2021-08-13_163212
professionally-designed

CE certifikace, prohlášení o shodě

Zabýváme se certifikací elektrických přístrojů, strojů, elektroniky a zdravotnických prostředků. Rádi Vám pomůžeme již při začátcích vývoje, kde dokážeme předem identifikovat bezpečnostní, ale i jiná rizika spojená s přístrojem. Vývoj pak může probíhat efektivně, se zaměřením na důležité prvky přístroje. Pokud již máte hotový výrobek a potřebujete vydat prohlášení o shodě, vypracujeme pro Vás technickou složku výrobku, včetně rizikové analýzy, identifikace zákonných požadavků, harmonizovaných norem, připravíme testreporty  i vlastní ES prohlášení o shodě. 

notification

Testování bezpečnosti, měření EMC

Můžeme nabídnout naše zkušenosti v oblastí testování bezpečnosti a spolehlivosti výrobků. U elektrických přístrojů jsou nejčastěji vyžadovány zkoušky EMC (elektromagnetické kompatibility), zkoušky elektrické a zkoušky mechanické bezpečnosti. V této oblasti máme rozsáhlé zkušenosti i se zdravotnickými prostředky pro podporu životních funkcí i technickými normami pro zdravotnické prostředky.

connect-316638_1280
easy share

Poradenství

V oblasti poradenství jsme připraveni posoudit Vaši současnou dokumentaci, vlastní stav výrobku a nabídnout nejvýhodnější postup pro plnění zákonných požadavků EU na zařízení. V případě dovozu výrobků zhodnotíme dodanou dokumentaci a případně vypracujeme chybějící podklady.